فایل word مقاله مروری بر حاملهای به کار برده شده برای داروی ضد سرطان پکلیتکسل ومقایسه با حامل تجاری موجود

فایل word  مقاله مروری بر حاملهای به کار برده شده برای داروی ضد سرطان پکلیتکسل ومقایسه با حامل تجاری موجود

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

فایل word مقاله مروری بر حاملهای به کار برده شده برای داروی ضد سرطان پکلیتکسل ومقایسه با حامل تجاری موجود دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل word مقاله مروری بر حاملهای به کار برده شده برای داروی ضد سرطان پکلیتکسل ومقایسه با حامل تجاری موجود کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل word مقاله مروری بر حاملهای به کار برده شده برای داروی ضد سرطان پکلیتکسل ومقایسه با حامل تجاری موجود،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل word مقاله مروری بر حاملهای به کار برده شده برای داروی ضد سرطان پکلیتکسل ومقایسه با حامل تجاری موجود :

سال انتشار: 1391
محل انتشار: چهاردهمین کنگره ملی مهندسی شیمی ایران
تعداد صفحات: 5
نویسنده(ها):
مرتضی جندقی – کارشناس ارشد مهندسی بیوتکنولوژی، تهران، دانشگاه صنعتی شریف، دانشکد
منوچهر وثوقی – استاد، تهران، دانشگاه صنعتی شریف، دانشکده مهندسی شیمی و نفت
مهسا غلامی – دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی بیوتکنولوژی

چکیده:
با توجه به کم بودن میزان حلالیت داروی ضد سرطان پکلیتکسل در آب و در نتیجه در خون، در این گزارش دو نمونه از روشهای به کار برده شده جهت افزایش حلالیت این دارو بررسی شده است. به علاوه آنالیزهایمربوط به تشکیل ساختار مورد نظر و آنالیزهای درون سلولی و برون سلولی جهت کنترل سمی نبودن حامل – های سنتزی صورت گرفته است همچنین معایب و محاسن هر یک از حاملهای سنتزی با نوع تجاری موجودحاکی از سمیت کمتر و همین طور PEtOz-PCLs مقایسه شده است. نتایج در مورد کوپلیمر میسلی حامل تجاری دارو است. نمونهی دوم پلیمری سنتزی بر مبنای EL بارگذاری بهتر دارو نسبت به کروموفورسیکلودکسترین است که شاخههای پلیگلیسرول به صورت پلیمریزه بر روی آن نشانده شده است. با توجه به اینکه این حامل تاثیر بسیار زیادی در افزایش حلالیت مواد کم محلول در آب دارد میتوان از آن به عنوان یک حامل مناسب برای این دارو استفاده کرد.

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
اینک شما با جستجوی فایل word مقاله مروری بر حاملهای به کار برده شده برای داروی ضد سرطان پکلیتکسل ومقایسه با حامل تجاری موجود وارد صفحه فروش فایل دانلودی فایل word مقاله مروری بر حاملهای به کار برده شده برای داروی ضد سرطان پکلیتکسل ومقایسه با حامل تجاری موجود شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

فایل word مقاله مروری بر حاملهای به کار برده شده برای داروی ضد سرطان پکلیتکسل ومقایسه با حامل تجاری موجود

دانلود این فایل